Terapii berete po svém, v pořádku

Mobil

Rozvod je bolestná záležitost a mnozí lidé musí nechtěně začínat znovu svůj nový život. Na to, abyste se přestěhovali do jiného bytu, protože ten stávající je plný krásných, ale i nepříjemných vzpomínek, tak na to nemáte. V rámci podvědomé terapie jste se tedy rozhodli, že alespoň vymalujete byt podle svého a zařídíte si jej také podle svého. Aby Vám nic nepřipomínalo to, že v témže bytě pobýval partner, který zradil Vaše společné plány.

velká postel

Tak to je ale naprosto v pořádku!
Zahltit se prací na budování nového útočiště je skvělé pojetí terapie, než abyste se hroutili někde v koutě a stále dokola se ptali: Proč? Jen si dejte pozor na ložnici. Přece nejste pevně rozhodnuti, že si koupíte jednolůžko! Vy snad počítáte s tím, že do konce života zůstanete sami? Kdeže! Začínáte nový život, takže si koukejte pořídit postele 180×200 cm! A ani na chvilku neuvažujte nad tím, že byste nemohli potkat člověka, se kterým byste mohli sdílet dobré i zlé!

Nepůjde to rychle, ale …
Samozřejmě, že rána ve Vašem srdci je čerstvá, ale za pár měsíců může být všechno jinak! A i kdyby to trvalo ještě déle, než potkáte nového partnera, se kterým budete sdílet další životní etapu, můžete se zatím rozvalovat na kvalitní dřevěné posteli o rozměrech 180×200 cm naprosto sami! Proč se tísnit na jednolůžku?

Jediné, co doopravdy hrozí, je to, že se jednou nebudete chtít dělit o prostor určený ke spánku. Zvyknete si na pohodlný prostor, který obvykle stačí v pohodě pro dva, a budete mít problém. Tak ať Vám to sblížení s jiným partnerem netrvá příliš dlouho!

hotelová postel

A víte, co se ještě říká?
Když si byt vybavíte nábytkem jen pro své potřeby, znemožňujete kosmické energii, aby Vám seslala životního partnera! O tom si tedy také někde přečtěte! Jednoduše Vaše podvědomí počítá s tím, že chcete zůstat už navždy sami. Takže do ložnice po rozvodu jedině postel 180×200! Pamatujte si to!